Ви знаходитеся тут: Головна Про товариство

ПрАТ "Бліц-Інформ"



Приватне акціонерне товариство "Бліц-Інформ" було утворено у грудні 1992 року як Видавництво «Бліц-Інформ».
"Бліц-Інформ" пройшов шлях від малого підприємства до найбільшої в Україні компанії, завоювавши популярність і заслужений авторитет не тільки в нашій країні, але й за кордоном.  
 
З моменту заснування головними задачами "Бліц-Інформу" були розвиток і підтримка вітчизняного бізнесу. Підприємство виросло, об'єднало під одним дахом декілька виробничих напрямків і завдяки активній інформаційно-просвітительській діяльності, сформувало особливе медіа-середовище.
 До складу Акціонерного товариства входять: Зразкова друкарня "Бліц-Принт" - одна з найкрупніших у Європі друкарень офсетного та ролевого друку;  Завод з виробництва  картонної упаковки "Бліц-Пак" та його цех з виробництва м'якої упаковки "Бліц-Флекс" -  найбільш потужне в технологічному відношенні підприємство в Україні. За об’ємами виробництва і якістю продукції «Бліц-Пак» є лідером серед виробників картонної упаковки в СНД.
 Зараз в ПрАТ "Бліц-Інформ" працює близько 850 співробітників. Таким чином, починаючи з моменту заснування, підприємство пережило бурхливе зростання і на сьогоднішній день є лідером українського поліграфічного ринку.  
Унікальне положення, що зайняв "Бліц-Інформ" в українській поліграфії, мало хто може заперечити. Технічний парк і технологічна база підприємств постійно зростають і модернізуються. Це пов'язано з тим, що підрозділи працюють з потоком замовників, який збільшується з року в рік, серед яких є транснаціональні компанії з високими вимогами. Працюючи в таких умовах протягом останніх років, Акцыонерному товариству вдалося зібрати у своїх стінах унікальне з наукової точки зору устаткування й сформувати унікальний склад фахівців. Саме ця обставина дозволила "Бліц-Інформу" у 2003 році стати колективним членом Академії інженерних наук України.  
За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-99", "Бліц-Інформ" визнаний переможцем у номінації "Краще підприємство року". У 2003 році АТ отримало премію "Медіа-Олімп" і звання "Золота торговельна марка". У 2015 році – переможець конкурсу «Кращий експортер року» у номінації «Виготовлення виробів з деревини, виготовлення паперу та поліграфічна діяльність».
Зробити Україну відомою усьому світові "поліграфічною" державою - така мета була покладена в заснування компанії. Вона залишається актуальною дотепер.
 

  


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

Цей сайт відповідає наступним стандартам: