Ви знаходитеся тут: Головна Про товариство Як друкуються газети і журнали

Як друкуються газети і журнали

Переддрукарський етап

Наталі Могутній потік поліграфічного виробництва бере початок із власного витоку - непомітної для читацького погляду, але динамічної і напруженої творчої роботи редакційних колективів. Злиті воєдино, вони дають початок великому процесу...

Друк

Пульт Шестифарбова друкарська машина КВА-Rapida 105 здатна видавати 10 000 аркушів на годину. Вона обслуговується двома друкарями, які знаходяться на відстані більш двох десятків метрів друг від друга (така довжина машини). Коли КВА працює на повну міць, вона нагадує фантастичне створіння, здатне дихати утробним вогнем і димом: у надрах машини раз у раз спалахують яскраві сполохи інфракрасного світла в хмаринах тальку... Там "випікаються" обкладинки!

Оздоблювання

Колбус РОБОТА KOLBUSа: цей 60-метровий монстр володіє 24-ма самонакладами, на які зошити навантажуються за допомогою спеціального міні-крана. Далі весь процес цілком автоматизований. Проходячи через численні агрегати машини, журнали настільки нагріваються, що їх доводиться охолоджувати у вражаючій повітряній вежі. Приймаючи на лінію розрізнені зошити, через десятки метрів на виході машина видає цілком готове, ще ніким не прочитане видання.

Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

Цей сайт відповідає наступним стандартам: