Ви знаходитеся тут: Головна Про товариство Агентство передплати й доставки "Бліц-Преса"

Агентство передплати й доставки "Бліц-Преса"Агентство

 

                                                           Сторінка в Інтернеті:
                                                         www.blitz-press.com.ua


Агентство передплати й доставки «Бліц-Преса» було створено в лютому 2006 р. на базі дирекції з виробництва й продажу друкованих ЗМІ. Сьогодні «Бліц-Преса» є одним із провідних передплатних агентств України, філії Агентства представлені у всіх найбільших містах країни.
Основними напрямками діяльності Агентства є:

1. Передплата з кур'єрською доставкою видань України, Ближнього й Далекого зарубіжжя.

У передплатний каталог Агентства входить більше 4000 найменувань видань України й зарубіжжя, які можна передплатити через регіональні представництва Агентства. У кожному регіоні працюють фахівці й агенти з передплати, які завжди готові надати Вам консультацію по виданням, інформацію про умови передплати й акції, підібрати найбільш вигідний для Вас варіант передплати.
Клієнт має можливість вибрати один із двох видів одержання власних видань Видавництва

"Бліц-Інформ":
-  доставка кур'єром;
-  доставка через підприємства зв'язку - поштою.
Для видань інших видавництв оформлюється передплата тільки з кур'єрською доставкою. Передплата з кур'єрською доставкою може бути оформлена тільки в населених пунктах, що обслуговуються кур'єрами. "Бліц-Преса" гарантує якість доставки й збереження видань.
З метою оптимізації процесу кур'єрської доставки, "Бліц-Преса" використовує близько 60 автомобілів, що розвозять періодичні видання нашим передплатникам по Києву й по  філіях. Завдяки цьому всі власні видання "Бліц-Інформа" доставляються в день виходу з 9.00 до 16.00 на робочі місця передплатників.
Видання вручаються під розпис зазначеної в заявці особи, відповідальної за одержання видань в організації-передплатнику. Вручення преси охороні, вахтерам або іншим особам дозволяється тільки на підставі письмової заяви від передплатника (при оформленні передплати, окремим листом або на бланку-заяві).
Якщо клієнтові не доставлене видання, то довідатися причин неотримання можна у філії Видавництва у фахівця з кур'єрської доставки. 
Передплата з поштовою доставкою (тільки для власних видань ПрАТ "Бліц-Інформ") може бути оформлена на будь-яку поштову адресу в будь-який населений пункт України.
Фахівець з КД узгодить можливість кур'єрської доставки видань по всіх регіонах України в потрібний й зручний для Вас час. Ми прикладемо всі зусилля, щоб співробітництво з нами було для Вас вигідним і приємним.

«Гаряча лінія» Служби передплати й доставки: + 501-73-90.
Дзвоніть в робочі дні з 9-00 до 18-00.

2. Постачання видань сторонніх редакцій.

Агентство запрошує до співробітництва редакції, а також постачальників періодичних видань.

Служба постачання та обліку видань:
(044) 205-51-10

3.Direct-mail (цільова кур'єрська доставка).

Агентство передплати й доставки «Бліц-Преса» пропонує своїм клієнтам скористатися унікальною базою даних, що включає більше 100 000 адрес юридичних осіб – це наші передплатники, рекламодавці, постійні клієнти і ті, хто хоч раз  скористався нашими послугами. Адресна база постійно коректується й поповнюється.
Відділ директ-маркетингу й реклами пропонує клієнтам послугу з Цільової кур'єрської доставки «Бліц-Доставка», що за допомогою використання адресної бази Видавництва «Бліц-Інформ» дозволить ефективно донести інформацію про Вашу фірму найбільш потенційним клієнтам!
Кур'єри Агентства передплати й доставки «Бліц-Преса» доставлять будь-яку рекламно-інформаційну й сувенірну продукцію Вашим  потенційним клієнтам. Географічне покриття даної послуги – м. Київ і  28 регіонів України.         
Ми можемо зробити індивідуальну вибірку адресатів, максимально відповідну Вашій цільовій аудиторії, що дозволить збільшити ефективність реклами й мінімізувати витрати на неї.
Одним з основних напрямків діяльності відділу є налагодження співробітництва з Видавничими домами, заключення довгострокових договорів у плані здійснення доставки редакційної передплати, здійснення доставки презентаційної передплати за адресною базою «Бліц-Інформа». 
Ефективний механізм спілкування із читачами, що сприяє побудові довгострокових відносин з ними, перебуває в технологіях прямого маркетингу. Відомо, що цілі галузі перебудовують свої маркетингові програми з тотального впливу на індивідуальні взаємини з кожним покупцем. І видавничий бізнес - не виключення.

З нашою допомогою кожний клієнт може для себе вирішити ряд завдань:

1. Істотно поліпшити сервіс редакційної передплати. Кур'єри видавництва доставлять ваше видання за вашою адресною базою. Конфіденційність гарантуємо.
2. Організувати презентаційну передплату, скориставшись базою Видавництва «Бліц-Інформ». Доставка за найбільш вигідною для Вас аудиторією.
3. Поздоровити своїх передплатників, рекламодавців  і партнерів із черговими святами.
4. Продаж рекламних площ у газету "Бізнес", журнал "Наталі".
 Ми можемо упакувати ваше видання або рекламну продукцію в поліетиленовий пакет або конверт, наклеїти адресний стікер.


Так само, за допомогою регіональних представництв Агентства ви можете розмістити рекламу у видання «Бізнес», «Наталі» . У кожному регіоні працюють спеціалісти з реклами, які завжди готові надати Вам консультацію по виданням, інформацію про умови розміщення реклами й акції, підібрати найбільш вигідний для вас варіант.

Відділ директ-маркетингу й реклами:
(044) 205-51-42, 205-51-45

4.  Постачання контрагентам газети «Бізнес», журналу «Наталі».

Ще одна можливість, яку надає  Агентство передплати й доставки «Бліц-Преса» – заключення договорів на пряме постачання видань Видавництва «Бліц-Інформ» -  «Бізнес», «Наталі», «Бухгалтерія» та ін. Скористатися цією можливістю можуть контрагенти, що працюють як у м. Києві, так і в регіонах.
Співробітничаючи напряму з «Бліц-Пресою», ви можете бути впевненими в тому, що видання будуть поставлені в строк і за найбільш справедливою ціною.
З огляду на те, що на даний момент серед наших партнерів і державні підприємства, і великі торговельні мережі, і приватні підприємці, ми взяли за правило шукати індивідуальне рішення для кожного конкретного випадку.  
Будемо раді поповнити ваш асортимент провідними виданнями й сприяти підвищенню прибутковості вашого бізнесу!

Відділ прямих продажів:
(044) 205-51-22, 205-51-66Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

Цей сайт відповідає наступним стандартам: